Labels

31/07/2018

Wyniki akcji konkursowej: Szaszłykowa Wielkanoc 2018 - "Szaszłykowy zawrót głowy"

Zwycięskie: Szaszłyki z białej kiełbasy i boczku ze śliwką 

Najwyższy już czas ogłosić wyniki konkursu, którego fundatorem jest polska firma z Poznania produkująca oryginalne, bo podwójne szpilki do szaszłyków ze stali nierdzewnej o różnych długościach oraz inne akcesoria bardzo użyteczne w kuchni jak np.: szpilki do zrazów (nie trzeba dzięki nim męczyć się z nicią :)), haczyki do wędzenia ryb, szczypce stołowe, kuchenne, do grilla itp., więcej na stronie Mój Sposób Na Szaszłyki.  

Mój Sposób Na Szaszłyki

Wyróżniamy przepis: KOLOROWE SZASZŁYKI Z POLĘDWICZKĄ, który bardzo nam przypadł wszystkim do gustu, dziękujemy autorce bloga LATOSIOWY DOM za udział w konkursie. Wyniki testowania przedstawiliśmy już wcześniej na Smakołykach Angeli

Testowane kolorowe szaszłyki z polędwiczką

Autorka bloga Takie tam pichcenie nadesłała aż trzy przepisy, wszystkie godne uwagi, jednak najciekawszy okazał się przepis na Szaszłyki z białej kiełbasy i boczku ze śliwką. Cóż za interesujący zestaw smakowy, kiełbaska, boczek, śliwka plus aromatyczna marynata czosnkowa! Gratulujemy zwyciężczyni i zachęcamy czytelników do wypróbowania tego zestawu smakowego. Zdjęcie znajduje się na pierwszym planie, na samej górze :). Poniżej dwie pozostałe szaszłykowe propozycje  nadesłane przez autorkę: Takie tam pichcenie. Nagrodę wyślemy pocztą! Zwyciężczyni Gratulujemy wygranej i dziękujemy za udział w konkursie! Czekamy na nowe pomysły, tym razem z użyciem wygranych akcesoriów :). 
Szaszłyki z białej kiełbasy, pieczarek, cukinii i cebuli
A  oto wszystkie przepisy z Wielkanocnej Szaszłykowej Akcji Kulinarnej:

No comments:

Post a Comment