Labels

09/10/2019

Zaproszenie do akcji: Warzywa dyniowate w naszej kuchni 2019 - jesienna kontynuacja akcji

#SmakołykiAngeli  #leprelibatezzediangela  #angelasdelicacies
Tego roku we wszystkich wydaniach dyniowatej akcji kulinarnej uzbieraliśmy sporo zachęcających do powielenia przepisów... ale mam nadzieję, że na tym nie koniec, bo jesień to akurat najpiękniejszy czas na dynię, królewnę wśród warzyw dyniowatych ;). Stąd pomysł na kontynuację akcji, kolejny ale już ostatni raz w tym roku.....

Dla przypomnienia...cóż to za warzywa? Są to nie tylko warzywa, w których skład wchodzą wszelkiego rodzaju dynie, cukinie (w tym kabaczek), ogórki, patisony, ale i melony, arbuzy czy kiwano, powszechnie uważane za owoce... Co łączy wszystkie warzywa dyniowate? Przynależność do rzędu dyniowców... i wszystkie owoce takich roślin biorą udział w tejże akcji. Zachęcam wszystkich do dobrej kulinarnej zabawy, pełnej nowatorskiej fantazji, jak i odtwórczej przygody.

Czekam, jak poprzednio, na wszelkiego typu potrawy z wyżej wymienionymi warzywami, tudzież owocami, czy na słodko, czy na słono, uwzględnię też wszelkie napoje czy zaprawy, jak również potrawy zawierające pestki, liście oraz kwiaty z dyni czy cukinii... Zatem zapraszam kolejny, kolejny raz do udziału w dyniowatej akcji kulinarnej!


Warzywa dyniowate w naszej kuchni 2019 część II


Warzywa dyniowate w naszej kuchni 2019 część III

No comments:

Post a Comment